Ужгород — столиця Західної України, колоритне місто з квітучою сакурою, смачною українською кухнею і доброзичливими людьми. Проте на жаль, місто славиться не тільки цим, а й класичними для українських міст дорогами. Де, обійтися без евакуатора в Ужгородінеможливо.

 

Як би не хотілося, проте, навіть найдосвідченіший водій може потрапити в скрутне становище на дорозі, від цього не застрахований ніхто. Це може статися з багатьох причин: ДТП, вихід зі строю одного з вузлів авто, несприятливі погодні умови чи погіршення самопочуття за кермом, і як наслідок з’їзд в кювет, та інші неприємні ситуації.

 

Більше того, подібні ситуації можуть статися, як по Вашій вині, так і через іншого водія. Як би не було, досвідчений водій, який дбає про свою безпеку і комфорт, обов’язково має приберегти контакт надійного евакуатора Ужгород, щоб викликати його в разі необхідності.

 

Сервіс “Закарпат Евакуатор” надає оперативні, якісні та доступні послуги по всій Україні і Європі по евакуації. Щоб викликати евакуатор в Ужгороді треба зателефонувати по контактному номеру, вказати свої дані, місцезнаходження, модель, марку авто і причину виклику

 

Після прийому заявки, терміново за вказаною адресою відправляється команда кваліфікованих  техніків-ремонтників, які максимально комфортно і швидко вирішать Вашу проблему. Зручно, що викликати евакуатор в Ужгороді Ви маєте можливість в будь-який час доби, незалежно від погоди, свят, виборів та інших факторів.

Ціна евакуатора в Ужгороді буде залежати від локації автомобіля, стану авто, габаритів та від індивідуальних особливостей виклику.

 

Якщо, Ви надаєте перевагу якісному сервісу по адекватній ціні, то “Закарпат Евакуатор” підійде Вам на 100%!

Processed with MOLDIV

 

Коротко про наші сильні сторони:

 

На ринку евакуації в Україні наша компанія вже більш ніж 10 років. І це не просто цифра — це роки кропіткої роботи і допомоги тисячам людей.
Працюємо в режимі 24/7/365 днів на рік. Графік незмінний вже 10 років, адже аварії не стаються вчасно.
Комфортне супроводження. Ми розуміємо, що викликаючи евакуатор Ужгород, Ви хвилюєтесь про своє авто, тому по необхідності Ви можете його супроводжувати в кабіні евакуатора в точку призначення: гараж, СТО чи стоянка.
Власні технічно оснащені евакуатори. Кожна одиниця техніки нашого парку знаходиться в стані “нової”, адже регулярно здійснюється необхідне ТО.
Сервіс найвищого рівня. Дорожно-транспортна пригода вже стрес, тому ми намагаємося завжди якнайшвидше вирішити Ваші проблеми на дорозі.
Професійний штат співробітників, які мають великий досвід в евакуації, ремонту і транспортуванні авто.
Завжди поряд з Вами. Евакуатор розташовані в Ужгороді у всіх ключових точках, щоб мати можливість блискавично зреагувати на Ваш виклик.
Нормальні ціни на евакуатор в Закарпатті. Ми не намагаємося нажитися на Вашій проблемі, ціни більш ніж доступні.

В “Закарпат Евакуатор” завжди є вільні евакуатори для допомоги тим, хто цього потребує зараз. Ми обіцяємо швидку допомогу, комфортні взаємовідносини, професійних техніків, дуже обережне поводження з авто і абсолютне відчуття підтримки в складній ситуації.