Замовлення послуг паркінгу від «Евакуатор 24»

+38-050-01-06-222
+38-063-61-60-222

Сучасній людині важко уявити своє життя без автомобіля. Однак власники власних авто нерідко стикаються з великою проблемою — куди його поставити? Звичайно ж, дитячі майданчики, зелені газони, пішохідні тротуари і зона біля під’їзду — не найкраще місце для парковки.

Також далеко не всі жителі Сваляви можуть дозволити поставити машину в власний двір, а залишити авто біля під’їзду це вищий ступінь ризику. Місця у дворі мало, а машинних злодіїв ніхто не відміняв. Але не варто панікувати. Актуальне питання зберігання своїх автомобілів сьогодні елементарно вирішується за допомогою платних стоянок в Сваляві.

Перевіреною компанією, яка надає таку послугу вже багато років є «Евакуатор 24».

Всі наші стоянки надійно охороняються, так що Ви можете бути спокійні за безпеку і цілісність свого авто. Репутація надійного сервісу платних стоянок в Сваляві багато для нас означає, тому охоронців ми підбираємо ретельно, віддаючи перевагу виключно відповідальним і серйозним людям, яким Ви зможете довірити своє авто.

Платні стоянки в Сваляві від «Евакуатор 24» обладнані по-сучасному:

  • На в’їзді розташована будка з охоронцем і шлагбаум.
  • Крім постійних клієнтів автостоянка приймає і тимчасових постояльців при наявності вільних місць. Цю інформацію можна отримати у пункті охорони на в’їзді.
  • Система обліку — електронна. Вона дозволяє здійснювати оплату за допомогою пластикової картки, періодичність оплати — один раз на тиждень або на місяць.

Ціна платної стоянки в Сваляві не вдарить по кишені, а якщо Вам додатково знадобитися послуга евакуатора або СТО, в цих питаннях ми також Вам з радістю допоможемо.