Послуги СТО у Сваляві від “Евакуатор 24”

+38-050-01-06-222
+38-063-61-60-222

 

Запорука бездоганного стану і довговічного використання авто — серйозний підхід його власника до регулярного звернення до технічних служб з обслуговування автомобілів. Діагностика авто на СТО в Сваляві займає мінімум часу, при цьому допомагає виявити серйозні поломки.

Не варто звертатися в служби з хиткою репутацією, краще довіритися надійному СТО в Сваляві — компанії «Евакуатор 24», де працюють професіонали своєї справи. Вони допоможуть швидко виявити причину несправності і провести необхідний ремонт автомобіля. Не варто ставитися зневажливо до цієї процедури, адже ціна недбалості абсолютно не виправдана, коли мова йде про здоров’я людини. Ми рекомендуємо не забувати про діагностику, щоб згодом не платити за більш дорогий ремонт автомобіля.

Незалежно від обсягу робіт, компетентні майстри СТО в Сваляві нададуть бездоганний результат своєї роботи в оговоренний термін, згідно з усіма домовленостями.

Компанія «Евакуатор 24» відповідає найвищим нормам кваліфікованого обслуговування і задовольнить запити найвимогливіших клієнтів. Регулярний щільний графік і досвід співробітників СТО в Сваляві дозволяє заздалегідь спрогнозувати час закінчення роботи і надати перелік порад щодо вибору запчастин і необхідної комплектації авто, за допомогою яких транспортний засіб знайде більш високі показники.

Наша СТО в Сваляві надає такі види робіт:

  • Планове ТО автомобіля.
  • Діагностика автомобіля.
  • Всі види ремонту.
  • Установка додаткового обладнання.
  • Мийка, хімчистка та поліровка автомобіля.
  • Шиномонтаж.

Також «Евакуатор 24» надає поглиблену консультацію майстра, доступ до великого вибору запчастин, витратних матеріалів за розумними цінами.

Наші майстри вбережуть від ризиків, що призводять до ДТП, збережуть Вам здоров’я і авто в дбайливому стані.