Евакуація техніки Європа

 

 

 

Безвізовий режим широко відкрив двері в Європу для бажаючих комфортно провести відпустку, тих, хто їде на заробітки і просто в гості до рідних. У будь-якому випадку дорога має бути неблизька, і щоб провести її спокійно люди віддають перевагу подорожам на власному автомобілі.

Дальня дорога завжди пов’язана з ризиками і загрозами — непередбачена поломка машини може застати зненацька в будь-якій точці шляху, ніхто не застрахований від поганого самопочуття, та й застерегтися від ДТП неможливо. Звичайно, вирушаючи в дорогу не варто думати про погане, але набагато спокійніше коротати тисячі кілометрів, коли в телефоні записаний номер перевіреної служби евакуатора в Європі.

Компанія «Закарпат Евакуатор» надає повний спектр послуг евакуації в країнах Євросоюзу для машин всіх типів: легкових, джипів, мікроавтобусів, спецтехніки (вагою до 4,5 т.).

Пам’ятайте, опинившись в іншій країні, Ви не залишилися один на один зі своєю проблемою, тепер евакуатор в Європі легко доступний і розташований в зоні досяжності. У разі виникнення непередбаченої ситуації на дорозі, зателефонуйте нам за контактним номером і опишіть проблему диспетчеру.

Обов’язково вкажіть:

  • Прізвище, ім’я.
  • Місцезнаходження.
  • Марку автомобіля.
  • Проблему, яка виникла.

Після прийому заявки, евакуатор Європа відразу ж виїжджає на допомогу. Технічна база дозволяє здійснювати перевезення та аварійні транспортування пошкоджених автомобілів, без коліс і навіть самі евакуатори. А значить, Ви можете бути повністю спокійні — Ваш автомобіль буде доставлений в зазначену точку максимально швидко і дбайливо!

Ми вирішуємо складні дорожні питання наших клієнтів швидко і якісно. «Закарпат Евакуатор» — доступні безпека і спокій в дорозі.