По справах, відпочити, навідати рідних – причин, чому українці перетинають кордон зі Словаччиною може бути безліч. Та роблячи вибір, в сторону подорожі на власному авто, неможливо заздалегідь дізнатися, чи не станеться з Вами непередбачувана ситуація на дорозі. 

Проте продумати план дій на всякий випадок точно варто! Як мінімум, збережіть в смартфоні номер надійного евакуатора в Словаччині

По-перше, це допоможе уникнути паніки. Адже підготовлений – значить маєш покрокову інструкцію дій. 

По-друге, можна буде на 100% впевнитися, що сервіс «Евакуатор 24» швидко і якісно виконає свою роботу. А отже, зовсім скоро після дорожньої пригоди, Ви і Ваше авто будете в цілковитій безпеці та комфорті. 

Як ця інструкція виглядає?

1. Зберігаєте контакти евакуатора в Словаччині

2. Спокійно відвідуєте країну

3. В разі ДТП чи поломки автомобіля набирайте номер «Евакуатор 24»

4. Менеджер прийме Ваше звернення. Для цього необхідно вказати контактні дані власні та автомобіля

5. Очікувати на оперативну допомогу

6. Протягом найближчого часу після виклику, досвідчений водій доставить вас і автомобіль в будь-яку зручну Вам локацію

Сучасний евакуатор перевезе такі види транспорту:

● Легкові авто та джипи

● Причепи

● Мотоцикли, квадроцикли

● Спецтехніка вагою до 4 т

Понад 10 років «Евакуатор 24» рятує зі складних ситуацій на дорогах тисячі людей. Тому не гаючи часу викликайте евакуатор в Словаччині недорогоі якісно, і будьте впевнені, що отримаєте своєчасну кваліфіковану допомогу. 

«Евакуатор 24» має власний парк нових та модернізованих евакуаторів, професійних спеціалістів, приємну ціну на послугу евакуатор в Словаччині, сталий графік роботи. 

Водії, техніки та інші спеціалісти «Евакуатор 24» виручать Вас в якій би складній ситуації Ви не опинилися. Живіть своє життя на повну, а ми попіклуємося про Ваш комфорт та безпеку на дорозі.