Евакуатор з Європи

Тисячі українців вже насолоджуються можливостями безвізу. А це — подорожі Європою, знайомство з різними культурами, звичаями та архітектурними пам’ятками. І добре, коли все йде як має, але виїжджаючи за кордон, не буде зайвим зберегти в телефоні номер евакуатора з Європи.
Чому це так важливо? Бо безпека на першому місці, тим більше в чужій країні. Ви можете не знати мову, законів і розгубитися, опинившись в ДТП далеко від дому. Щоб цього не сталося, заздалегідь приготуйтеся до поїздки, і оберіть з усіх найнадійнішу компанію з послугою евакуатор з Європи.

Саме такий якісний сервіс надає клієнтам “Закарпат евакуатор”. Де б Ви не опинилися, на території України, чи в Європі, будьте певні, Ви не залишитесь сам на сам з дорожньою проблемою.

Що може статися:
● Авто зїхало в кювет
● Сталася поломка одного з важливих вузлів авто
● Втрата керування із-за погіршення самопочуття чи несприятливих погодних умов
● Сталося ДТП
Важливо розуміти, евакуатор з Європи може знадобитися навіть водієві з багаторічним стажем, адже нерідко ДТП трапляються не по вині самого подія та від незалежних обставин.

А уявіть собі, що ДТП сталося далеко від населеного пункту, що робити? Зупиняти чужі авто? Більше варіантів немає! І було б так добре, просто зайти в смартфон і зателефонувати по номеру, розвіючи паніку.
Порядок дій:
1. Зателефонуйте нашому диспетчеру.
2. Повідомте своє ПІБ, марку і модель авто.
3. Причину виклику і стан автомобіля .
4. Місцерозташування

Після прийому заявки на виклик відправляється техніка з досвідченим водієм. Погрузивши автомобіль, евакуатор з Європи відправляється в точку призначення: СТО, гараж, паркінг.

Техніка впорається з погрузкою і транспортуванням таких видів транспорту:
● Легкові авто
● Джипи
● Причепи
● Мотоцикли, квадроцикли
● Спецтехніка вагою до 4 т
“Закарпат Евакуатор” довіряють люди вже більше ніж 10 років. За цей час ми допомогли справитися зі скрутним становищем на дорозі тисячам людей. І дуже приємно, що все частіше, сервіс рекомендують рідним і друзям.

Основні переваги замовлення послуги Евакуатор з Європи саме в “Закарпат Евакуатор”:
● Швидке реагування на виклик в цілодобовому режимі. Ми розуміємо, що “вчасно” статися аварія не може.
● Власна техніка, без посередників. Всі евакуатори проходять необхідне ТО і знаходяться а гарному стані.
● Досвідчені водії. Працюємо тільки з професіоналами, бо гарантуємо надійний сервіс.
● Ідеальна ціна за евакуатор з Європи. Йдемо на зустріч кожному, хто опинився в скрутному становищі.
● Зручні способи оплати.

Звісно, кожен думає, що саме з ним не трапиться ніічого не передбачуваного, але це життя, і невідомо, що чекає за наступним поворотом. Треба бути готовим до всього. Тому телефонуйте в будь-який час до “Закарпат Евакуатор”, ми допоможемо швидко і надійно вирішити ситуацію, доставимо авто бережно куди побажаєте.