Реставрація шарових опор та наконечників на СТО “Евакуатор 24”

+38-050-01-06-222
+38-063-61-60-222

Реставрація шарових опор та наконечників

 

Кульові опори — це ті частини підвіски, які відчувають постійні максимальні навантаження і піддаються постійному зносу. Тому вони досить часто виходять з ладу. Специфіка деяких автомобілів полягає в тому, що при поломці / виходу з ладу тільки кульової опори доводиться міняти весь важіль. Процедура ця дуже дорога. Але вихід є, можна провести реставрацію кульових опор і наконечників, як альтернатива заміні

Сервіс «Евакуатор 24» проводить ремонт і відновлення кульових опор важелів, рульових наконечників, легкових і вантажних автомобілів, сільгосп. і спецтехніки максимально надійно і швидко.

Реставрація кульових опор і наконечників проводиться за заводською технологією на спеціальному обладнанні через розвальцювання і завальцювання корпусу кульової (наконечника). Відреставрована (відновлена) кульова або наконечник зовні нічим не відрізняються від заводських.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, Ви можете привести вже демонтовану кульову або важіль з нею, або приїхати на автомобілі до нас, на станції ремонту ходову знімуть і установлять кульову опору.